نوشته شده توسط در ۱۳ مرداد ۱۳۹۲
Share

این صفحه مختص ابزارهای سالم زی است. اگر از خوانندگان یا دنبال کنندگان مطالب یا محتوای تولیدی نشریه اینترنتی سالم زی هستید، علاوه بر مراجعه مستقیم می‌توانید از طریق ابزارهای زیر نیز به سالم زی دسترسی پیدا کنید.

دسترسی از طریق فید
برای دسترسی به مطالب سالم زی می‌توانید از فید سالم زی بهره‌مند شوید. نرم افزارها و سرویس‌های فیدخوان بسیاری در کامپیوتر، ابزارهای موبایل و همچنین وب وجود دارند که می‌توانید از طریق آنها مشترک فید سالم زی شوید. Feedly ابزار پیشنهادی ماست. فیدلی از طریق وب (با کمک کامپیوتر و مرورگرهای مدرنی همچون گوگل‌کروم) و همینطور اپلیکیشن‌های مخصوصی که توسط سازندگان آن برای ابزارهای موبایل آماده شده، در دسترس است.

دسترسی از طریق ابزارهای موبایل
سالم زی همیشه و همه جا از طریق ابزارهای موبایل نیز در دسترس شماست. اگر کاربر سیستم عامل اندروید هستید، خوشبختانه ما برای شما اپلیکیشن اختصاصی آماده کرده‌ایم که می‌توانید از آن بهره ببرید. این اپلیکیشن را می‌توانید از طریق این لینک دانلود کنید. همچنین امکان نصب اپلیکیشن از طریق اسکن بارکد زیر توسط تلفن هوشمند یا تبلت اندرویدی شما نیز امکان‌پذیر است.

Salemziapp-qr.png

کاربران آیفون و سایر ابزارهای مجهز به iOS نیز می‌توانند از طریق نرم افزار فلیپ‌بورد محتوای سالم زی را در قالب مجله‌ای آنلاین به راحتی بر روی دستگاه خود دریافت کنند. جهت دریافت این نرم افزار به اینجا مراجعه کنید.
توضیح: جهت اشتراک مطالب سالم زی در فلیپ‌بورد، کافیست در برگه جستجوی مجلات، ‘Salemzi’ را جستجو کرده و Salemzi.com را از میان گزینه‌های یافت شده مشترک شوید.

علاوه بر اپلیکیشن‌ها و راه‌های فوق برای دسترسی به سالم زی از طریق موبایل و تبلت، به زودی نسخه موبایلی سایت نیز در دسترس شما همراهان عزیز خواهد بود.

•••

چنانچه پیشنهادی در رابطه با ابزارها و اپلیکیشن‌های ذکر شده در جهت بهبود عملکرد یا سهولت دسترسی برای کاربران دارید، می‌توانید از طریق اطلاعات مندرج در صفحه تماس، آن را به اطلاع ما برسانید.