نوشته شده توسط در ۲۸ شهریور ۱۳۹۲
Share

نشریه اینترنتی سالم زی از سایت‌های شناخته شده و پرطرفدار در زمینه بهداشت، سلامت و زندگی بهتر است. این نشریه بارها در وبلاگ‌ها، وبسایت‌ها، نشریات چاپی و رسانه‌های تلویزیونی مختلف معرفی شده و در چهارمین و پنجمین جشنواره وب ایران، عنوان سایت برتر را در گروه سلامت و بهداشت کسب کرده است.

در حال حاضر مطالب سالم زی ماهانه بیش از ۱۲۰ هزار بار توسط خوانندگانی از سراسر دنیا بازدید و مطالعه می‌شوند و خوانندگان به طور میانگین بیش از ۲ دقیقه از وقتشان را در صفحات سالم زی می‌گذارنند. خوانندگانی که به طور مشخص به دنبال محتوایی در زمینه‌های پوشش‌داده‌شده توسط نشریه اینترنتی سالم زی هستند. حدود ۶۰ درصد ورودی سایت را نیز کاربران جدیدی که از موتورهای جستجو و سایت‌های دیگر به سالم زی می‌آیند تشکیل می‌دهد.

شما می‌توانید برای معرفی محصول، شرکت و یا خدمات خود از بستری که سالم زی در اختیار شما قرار می‌دهد استفاده نمایید. با توجه به پتانسیل سالم زی، تبلیغ محصول و یا خدمات شما در این نشریه اینترنتی، آگاهی رسانی مستقیم به خوانندگان علاقمند به مباحث مربوط به حساب می‌آید.

در حال حاضر سه موقعیت برای نمایش تبلیغات در سایت در نظر گرفته شده که بسته به سیاست‌های سایت، ممکن است تعداد و مکان این موقعیت‌ها دستخوش تغییر شود. از این سه موقعیت، دو تای آنها در صفحه اصلی و یک موقعیت در صفحه داخلی مطالب قرار دارد. نحوه قرارگیری بنرهای تبلیغاتی در تصاویر زیر نمایش داده شده است.

صفحه اصلی

salemzi-home.jpg

صفحات داخلی

Salemzi-single.jpg

لازم به ذکر است که تبلیغ در سالم زی تنها به این موقعیت ها محدود نمی‌شود و شما می‌توانید از شیوه‌های دیگری همچون تبلیغات درون متنی و رپرتاژ آگهی نیز اقدام به استفاده از پتانسیل سالم زی نمایید. کافیست جهت کسب اطلاعات بیشتر، درخواست خود به آدرس ایمیل ads@salemzi.com ارسال نمایید.

لطفاً در متن ایمیل ارسالی، موضوع شرکت، محصول یا خدماتی که قصد درج تبلیغ آن در سالم زی دارید را به همراه آدرس سایت ذکر کنید. به ایمیل‌هایی که در آنها موضوع و وبسایتی وجود نداشته باشد، پاسخ داده نمی‌شود.

همچنین پیش از ارسال درخواست، توجه داشته باشید که پیش‌زمینه‌ی درج تبلیغات در سالم زی موارد زیر را شامل می‌شود:
– همخوانی تبلیغ با عرف جامعه و قوانین جمهوری اسلامی ایران
– شکیل بودن تبلیغ
– حجم پایین تصویر
– عدم وجود تعداد فریم بالا در تبلیغ ها متحرک

بدیهی‌ست که تیم تبلیغات سالم زی، در رد و یا قبول درخواست‌ها مختار است.