نوشته شده توسط در ۱۰ مهر ۱۳۹۲
Share

سالم زی نشریه ای اینترنتی ست که می‌کوشد سطح آگاهی های فردی و اجتماعی را در زمینه هایی همچون زندگی بهتر، بهداشت، تناسب اندام و … افزایش دهد. استفاده از مطالب سالم زی رایگان است؛ اما سالم زی حق خود را در برابر استفاده های غیر مجاز از محتوا و طرح کلی سایت، محفوظ می داند.

نشریات چاپی زیادی در زبان فارسی و این حوزه فعالیت های مناسبی داشته و دارند، اما وب فارسی در این مورد با یک خلاء بزرگ روبرو شده و همین امر منجر به ایجاد این سایت شده است.

بخش اعظم محتوای سالم زی حاصل ترجمه و تالیف نشریات معتبر دیجیتال و کاغذی خارجی است که توسط تیم تحریریه سالم زی انجام می گردد. سایر بخش های سایت نیز از مشورت با متخصصان امر و پزشکان در زمینه‌های مختلف و یا توصیه های آنان در موارد خاص انتخاب و در سایت منتشر می شود.

در صورتی که قصد کمک به سالم زی دارید، می توانید با انتشار و به اشتراک گذاری مطالب سایت در شبکه های اجتماعی و معرفی سالم زی به دوستان خود، این کار را انجام دهید. همچنین در صورتی که پیشنهاد یا انتقادی دارید می توانید آن را از طریق صفحه تماس به ما ابلاغ نمایید.

شایان ذکر است سالم زی از موسسات حامی بیماران خاص، مراکز خیریه و سازمان های بشر دوستانه حمایت می کند.

چنانچه مایل به همکاری با سالم زی هستید، می توانید درخواست خود را از طریق ایمیل مطرح کنید. ما از پزشکان، نویسندگان، عکاسان، گرافیست ها و مشاوران علاقمند به همکاری با سالم زی، استقبال می کنیم.