نوشته شده توسط در ۳ مهر ۱۳۹۲
Share

اگر طعم آویشن رو دوست داشته باشید خوردن دمنوش این گیاه میتونه لذت‌بخش باشه. روش درست کردنش هم خیلی آسون و سریعه.

damnoosh-avishan-wikidrink-salemzi-479284.jpg

مثل بقیه دمنوش‌ها، کافیه مقداری برگ آویشن رو توی یه قوری برای چند دقیقه دم کنید. می‌تونید این نوشیدنی رو با عسل یا نبات شرین کنید و البته به نظر من اگه چند قطره آب لیموی تازه بهش اضافه کنید عالی میشه. یا می‌شه موقع دم کشیدن بهش لیمو عمانی اضافه کنید که طعم جالبی به دمنوش میده.

گیاه آویشن خاصیت ضد باکتریایی داره و مناسب برای برطرف کردن عفونتهای گوارشی و روده‌ای است. این دمنوش سبز رنگه و طعم قوی آویشن داره. اگر به برگ آویشن دسترسی ندارید می‌تونید از پودر آویشن استفاده کنید.

•••

مطلب فوق، پس از هماهنگی قبلی با سایت WikiDrink در سالم زی بازنشر شده است. WikiDrink ماخذی خواندنی در رابطه با انواع نوشیدنی‌های سرد و گرم است. همچنین می‌توانید نکات مفیدی در رابطه با خرید مواد اولیه، قهوه، میوه و حتی ابزارهای مرتبط با تهیه انواع نوشیدنی‌های سرد و گرم در این سایت بیابید.

چنانچه شما نیز مطلبی مرتبط با موضوعات منتشره در سالم زی را در وبگاه خود منتشر کرده‌اید، می‌توانید جهت بازنشر آن در سالم زی، با ما تماس بگیرید. 
بدیهی است، تیم تحریریه نشریه اینترنتی سالم زی در رد و یا قبول مطالب ارسالی جهت بازنشر، مختار و در ویرایش نگارشی و اجرای قواعد کلی نشر متون و تصاویر در سالم زی، آزاد است.

بازنشر شده از: WikiDrink