نوشته شده توسط در ۱۴ تیر ۱۳۹۲
Share

امروز چهاردهم تیرماه، دومین سالگرد تاسیس نشریه اینترنتی سالم زی است. دو سال پیش در این روز، سالم زی تحت عنوان نشریه‌ای اینترنتی در حوزه سلامت، بهداشت و زندگی بهتر رسماً آغاز به کار کرد. استقبال روزافزون همه شما خوانندگان و دنبال کنندگان سالم زی در سایت و شبکه‌های اجتماعی، همواره موجب قوت قلب و تلاش بیشتر ما شده است. تلاشی که با هدف آگاهی‌رسانی بیشتر و بهتر به جامعه فارسی‌زبانان سراسر دنیا ما را هر روز مصمم‌تر در مسیر قرار داده است.

salemzi-2ndb-logo.jpg

با توجه به ورود نشریه به سومین سال فعالیتش، تیم سالم زی برنامه‌هایی برای بهره‌مندی بهتر شما کاربران و خوانندگان عزیز از محتوای تولیدی‌اش دارد. به زودی شاهد اضافه شدن بخش‌هایی به سایت خواهید بود. همچنین مطالبی تازه نیز تحت عناوین جدید به سایت اضافه می‌شود. تیم تحریریه نشریه نیز، برنامۀ تازه‌ای برای ارتباط بهتر با خوانندگان دارد. بدین‌ترتیب در صورتی که علاقمند به آگاهی از موضوعی خاص در رابطه با موضوعات قابل انتشار در سالم زی هستید، می‌توانید آن را به دست ما برسانید. از میان درخواست‌های شما، ماهانه چند مورد از موضوعاتی که بیشتر مورد سوال قرار گیرند، تحت عنوانی خاص در سایت نشریه منتشر می‌شوند.

شبکه‌های اجتماعی
اگر از خوانندگان قدیمی‌تر ما باشید، حتماً از فعالیت سالم زی در شبکه‌های اجتماعی نیز آگاهی دارید. سالم زی پیش از این در توئیتر، فیسبوک و گوگل‌پلاس به صورت مستمر فعالیت داشته و دارد. از چندی پیش اما، تیم سوشیال نشریه، فعالیت در اینستاگرام و پینترست را نیز آغاز کرده و مشغول آماده‌سازی زمینه‌های تولید محتوای مفید در آنها نیز هست. شما می‌توانید به راحتی با دنبال کردن سالم زی در این شبکه‌های اجتماعی، از محتوای تولیدی ما بهره‌مند شوید.

اگر از دنبال‌کنندگان سالم زی نیستید، می‌توانید ما را در این شبکه‌های اجتماعی دنبال کرده و از مطالب و محتوای مفید بهره ببرید:

Facebook: https://facebook.com/salemzi
Twitter: https://twitter.com/salemzi
Google+: http://gplus.to/salemzi
YouTube: https://youtube.com/salemzi
Instagram: http://instagram.com/salemzi
Pinterest: http://pinterest.com/salemzi

دسترسی از طریق موبایل
اگر کاربر تلفن‌های هوشمند یا تبلت‌های مجهز به اندروید هستید، سالم زی در تولد دو سالگی‌اش، هدیه‌ای برای شما دارد. برای دسترسی راحت و آسان به مطالب منتشره در سایت، می‌توانید از اپلیکیشن اندروید سالم زی، بهره‌مند شوید. این اپلیکیشن را می‌توانید از طریق این لینک دانلود کنید. همچنین امکان نصب اپلیکیشن از طریق اسکن بارکد زیر توسط تلفن هوشمند یا تبلت اندرویدی شما نیز امکان‌پذیر است.

salemzi-android-1.0b.png

کاربران آیفون و سایر ابزارهای مجهز به iOS نیز می‌توانند از طریق نرم افزار فلیپ‌بورد محتوای سالم زی را در قالب مجله‌ای آنلاین به راحتی بر روی دستگاه خود دریافت کنند. جهت دریافت این نرم افزار به اینجا مراجعه کنید.
توضیح: جهت اشتراک مطالب سالم زی در فلیپ‌بورد، کافیست در برگه جستجوی مجلات، ‘Salemzi’ را جستجو کرده و Salemzi.com را از میان گزینه‌های یافت شده مشترک شوید.

علاوه بر اپلیکیشن‌ها و راه‌های فوق برای دسترسی به سالم زی از طریق موبایل و تبلت، به زودی نسخه موبایلی سایت نیز در دسترس شما همراهان عزیز خواهد بود. ضمن اینکه کماکان می‌توانید از طریق ابزارهای اشتراک فید نیز مطالب سالم زی را در کامپیوتر یا موبایل خود دریافت کنید. فید سالم زی از این آدرس در دسترس است.

با ما تماس بگیرید
همواره این امکان برای شما وجود دارد که از طریق راه‌های تماس با ما، نظرات، انتقادات، توصیه‌ها و همچنین پیشنهادت همکاری و تجاری خود را به دست ما برسانید. امکانات تماس با سالم زی، در صفحۀ تماس قرار داده شده است. منتظر شما هستیم.