نوشته شده توسط در ۸ تیر ۱۳۹۲
Share

مسابقات نقاشی و خوشنویسی پاراآرت آسیایی ژاپن با عنوان «عبور هنر فراتر از مرزها و معلولیت‌ها» ویژه هنرمندان دارای معلولیت در مهر ماه سال جاری برگزار می‌شود.

paraart-raad-salemzi-28513153151.jpg

این نمایشگاه با هدف افزایش اعتماد به نفس و خود اتکائی افراد معلول از طریق هنر، ارتقاء درک و آگاهی عمومی مرتبط با موضوعات معلولیت و پیشبرد ارتباطات بین‌المللی میان کشورهای آسیایی در زمینۀ هنرهای مرتبط با معلولیت، هر ساله مسابقاتی را برگزار می‌کند.

آثار هنرمندان ایرانی دارای معلولیت، با هدف معرفی توانمندی‌های هنری و ظرفیت هنر‌جویان توان‌یاب، در نمایشگاه و پاراآرت در شهر توکیو ژاپن شرکت داده می‌شود.

از تمامی کارآموختگان، کار‌آموزان و هنر‌جویان سراسر کشور دعوت به عمل می‌آید، آثار نقاشی و خوشنویسی خود را انتخاب و بر اساس شرایط مشخص شده به دبیرخانه مسابقه ارسال نمایند.

مجتمع رعد پس از بررسی آثار رسیده توسط اساتید مجرب نقاشی و خوشنویسی کشور آثار برتر را در این مسابقه شرکت خواهد داد و در صورت پذیرش در نمایشگاه، اصل اثر از سوی امور بین الملل مجتمع رعد، به کشور ژاپن ارسال خواهد شد.

توجه: لطفاً آثار ارسالی را فقط از طریق ایمیل و با رعایت شرایط زیر ارسال نمایید:
• فرمت تصویر آثار ارسالی JPG با وضوح 300dpi باشد.
• حداکثر اندازه آثار نقاشی ۶۵×۸۱ و خوشنویسی ۶۵×۱۵۰ سانتیمتر باشد.
• ارسال مشخصات شرکت کننده شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس، محل سکونت و عنوان اثر به صورت جداگانه در یک فایل ورد باشد.
• هیچ محدودیتی در تعداد آثار ارسالی وجود ندارد.
• در صورت انتخاب، لازم است اصل اثر در زمان مقتضی جهت شرکت در مسابقه به دبیرخانه نمایشگاه در مجتمع آموزشی-نیکوکاری رعد تحویل گردد.

علاقمندان به شرکت در این فراخوان می‌توانند آثار و رزومه خود را حداکثر تا پایان تیر ماه سال جاری به آدرس زیر ایمیل ارسال نمایند:
paraart@raad-charity.org

شماره تماس جهت کسب اطلاعات بیشتر: ۸۸۳۷۱۰۹۶ و ۸۸۳۷۱۰۹۷ (۰۲۱)
سایت رسمی موسسه: http://raad-charity.org
خبر مربوطه در سایت موسسه