نوشته شده توسط در ۱۴ بهمن ۱۳۹۱
Share

جشنواره وب ایران، مرجعی غیرانتفاعی است که از سال ۱۳۸۷، فستیوال‌هایی را به منظور جمع‌آوری مجموعه‌ای از بهترین وبسایت‌های فعال ایرانی برگزار می‌کند. امسال نیز پنجمین دوره این جشنواره از اواخر تابستان ۹۱ آغاز شده و تا چند روز دیگر به اتمام می‌رسد. سالم زی نیز مانند دوره پیشین در گروه سایت‌های سلامت از این جشنواره شرکت کرده است.

5th-iwf-salemzi-banner.png

امسال نیز همانند سال گذشته، سعی شد که تغییراتی مثبت و بهینه را در سالم زی انجام دهیم. مهمترین آنها تغییراتی در قالب به منظور بهبود نمایش مطالب بود که این تغییرات از روزهای ابتدایی دی‌ماه امسال جایگزین نسخه پیشین شدند.

اما در این دوره، جشنواره وب ایران نیز تغییراتی در شیوه ثبت‌نام در گروه‌های جشنواره و همینطور سیستم داوری ایجاد کرده است. بر خلاف سال گذشته، در این دوره به هر سایت، اجازه شرکت در یک دوره داده می‌شود. در دوره قبل، اجازه ثبت هر سایت در سه گروه مختلف وجود داشت. ضمن اینکه سیستم داوری بسیار بهینه شده و داوران دوره پنجم جشنواره وب ایران، باید در پنل داوری به صورت تصادفی به وبسایت‌هایی که برای آنها به نمایش در می‌آید، رای دهند.

سخنی با شما
سال گذشته، سالم زی تندیس بهترین سایت در گروه سلامت از چهارمین جشنواره وب را از آن خود کرد. همچنین سالم زی به لطف انتخاب شما همراهان عزیز، در گروه‌های سلامت و تغذیه، عنوان بهترین سایت جشنواره را کسب کرد.

شما می‌توانید با کلیک روی تصویر زیر یا مراجعه به این صفحه، در سایت جشنواره وب ایران، به سالم زی در گروه سلامت پنجمین دوره جشنواره رای دهید. بدون شک کمک شما به سالم زی در دریافت مجدد عناوین سال گذشته، به بهبود کیفی و کمی سایت خواهد افزود.

اختتامیه پنجمین جشنواره وب ایران در ۲۵ بهمن ماه ۱۳۹۱ برگزار خواهد شد. شما می‌توانید برای پیگیری اخبار جشنواره حساب جشنواره یا هشتگ IWF1391# را در توئیتر دنبال کنید.

banner-vote-salemzi-5th-iwf.png

کمک به جشنواره
همچنین به یاد داشته باشید که جشنواره وب ایران، می‌تواند در بهبود کیفیت اینترنت و وبسایت‌های فارسی نقش موثری ایفا کند. در صورت تمایل، شما می‌توانید برای حمایت از آن در این صفحه، کمک‌های مادی خود را برای جشنواره ارسال کنید.

banner-donate-5th-iwf.png

برای دسترسی به صفحه کمک به پنجمین دوره جشنواره وب ایران، بر روی تصویر بالا کلیک کنید.