نوشته شده توسط در ۲۸ دی ۱۳۹۰
Share

جشنواره وب ایران، از سال ۱۳۸۷ در ایران برگزار شده و امسال چهارمین دوره آن روزهای آخرش را سپری می کند. اهداف اصلی این جشنواره در چند دوره برگزاری آن، معرفی بهترین وبسایت های ایران و بهبود استانداردهای وب، بوده است. در سال جاری نیز، این جشنواره با پیشبرد اهداف سابق و رفع مشکلات و ایرادات پیش آمده در دوره های قبل، برگزار شده و بهترین های آن، تنها تا چند روز دیگر، اعلام می شوند.

جشنواره وب ایران

در این چند دوره که از برگزاری جشنواره می گذرد، تلاش های بسیاری در جهت بهبود اجرای مراحل مختلف از جمله ثبت نام سایت ها، روند داوری، پوشش خبری، تعیین کاندیداها، تعیین برنده ها و سایر بخش های جشنواره صورت گرفته است. نتیجه این تلاش ها، اعتباری است که هم اینک در میان بسیاری از کاربران و فعالان وب ایران نمود پیدا کرده است.

سالم زی نیز، در سال جاری از شرکت کنندگان این جشنواره بود. نشریه سالم زی در گروه های «بهترین سایت سلامت»، «بهترین سایت تغذیه» و «بهترین استفاده از HTML5 و CSS3» ثبت نام و در تاریخ ۲۰ دیماه به عنوان کاندید در هر سه دسته بندی معرفی شد.

چهارمین جشنواره وب، برندگان خود را در دو بخش برندگان نهایی (که توسط داوران جشنواره از بین کاندیداها انتخاب می شوند) و برندگان مردمی (که با رای مردم تعیین می گردند) اعلام خواهد کرد. برندگان هر دو بخش، در روز اختتامیه چهارمین دوره جشنواره در پنجشنبه، ششم بهمن ماه ۱۳۹۰ در تهران اعلام خواهند شد.

همزمان با پایان چهارمین جشنواره وب ایران، کنفرانس وب ایران نیز در تاریخ ششم بهمن ۱۳۹۰ در تهران برگزار می گردد. این کنفرانس با ارائه کارگاه های آموزشی معتبر از سوی کنسرسیوم وب جهانی (W3C)، جشنواره WebbyAward ،جهاد دانشگاهی ایران و برخی شرکت های معتبر داخلی و بین المللی همراه می باشد. شما نیز می توانید برای شرکت در کنفرانس مذبور ثبت نام کنید. برای آگاهی از برنامه کنفرانس و ثبت نام در آن، می توانید به این صفحه مراجعه نمایید.

در پایان، از شما خوانندگان و دنبال کنندگان عزیز سالم زی درخواست می شود، چنانچه این نشریه را لایق برنده شدن در بخش مردمی چهارمین جشنواره وب ایران می دانید، با رای خود، ما را در برنده شدن در بخش مردمی جشنواره یاری رسانید.

سالم زی در جشنواره وب

برای رای دادن می توانید به این لینک مراجعه و یا بر روی تصویر بالا کلیک نمایید. دقت کنید که برای رای دادن به سالم زی تنها چند روز زمان دارید.